Про нас

Наш інтернет магазин електрофурнітури, низьковольтного обладнання, кабелів та дротів пропонує оптом продукцію високої якості від провідних виробників за оптимальними цінами. Представляємо широкий асортимент продукції для проведення сучасних електромонтажних робіт усередині та зовні будівель, житлових та комерційних об'єктів. До Вашої уваги більше сотні найменувань різних виробів, без яких неможливо здійснити якісний електромонтаж. Представлені електромонтажні вироби завжди є у наявності.

Якщо Вас цікавить більш спеціалізована продукція, наприклад, електричний кабель з особливими характеристиками для промислового використання, його можна замовити нам і після закінчення чотирнадцяти днів Ви отримуєте готовий продукт високої якості.

Основу наших клієнтів складають українські підприємці різного порядку, компанії, фірми та підприємства, спеціалізацією яких є надання послуг з електромонтажу. Вони купують у нас електромонтажні вироби оптом, а ми у свою чергу дотримуємося лояльної цінової політики по відношенню до кожного клієнта, пропонуємо тільки якісну та затребувану на сучасному споживчому ринку продукцію, яка виготовляється відповідно до використання сучасних технологій, є надійною, довговічною та безпечною процесі експлуатації.

Якщо Вам потрібен електричний провід, електрофурнітура або низьковольтне обладнання оптом, тоді звертайтеся та оформлюйте замовлення в будь-який зручний час. Ми завжди надамо професійну консультацію та допоможемо вибрати той товар, який буде корисним, потрібним та практичним у Вашому випадку.

Якість продукції насамперед. Всі електромонтажні вироби відповідають ГОСТ стандартам, мають сертифікати, які підтверджують їх якісні характеристики. Ви купуєте тільки оригінальну продукцію виключно заводського виробництва за цінами, нижчими від ринкових.

Наш інтернет магазин електрофурнітури, кабелів, проводів, низьковольтного обладнання та різноманітних аксесуарів для сучасного електромонтажу працює з відомими виробниками без посередників. Таким чином споживачеві надається можливість заощадити кошти на вартості виробів, при цьому не заощаджуючи на їх якості.

Ми крокуємо у такт із розвитком сучасних технологій. Якщо на споживчому ринку з'являється новий електричний кабель або будь-який інший виріб, можете бути впевненими, що Ви побачите його на вітрині товарів нашого магазину.

З нами вигідно співпрацювати всім, оскільки ми пропонуємо:

  • оперативну доставку до будь-якого регіону України;
  • приймаємо замовлення у телефонному режимі, онлайн даючи можливість споживачеві економити свій особистий час та зусилля;
  • швидку обробку кожного замовлення;
  • можливість купувати електромонтажні вироби у будь-якій кількості;
  • консультації спеціалістів;
  • різні доступні методи оплати;
  • можливість самовивезення із нашого складу.

Дивіться каталог продукції, вибирайте потрібні товари та оформлюйте замовлення прямо зараз. З будь-яких питань звертайтесь у телефонному режимі до наших менеджерів-консультантів.

Контакти

У вас є запитання?
Звя'жіться з нами через сторінку Контакти.
Меню